Stožer civilne zaštite grada biograd objavio je gdje i kad umirovljenici mogu podići svoje mirovine, isplata kreće danas..
OBAVIJEST ZA UMIROVLJENIKE – Danas počinje isplata mirovina, ovim putem informiramo sve umirovljenike o rasporedu i mjestima na kojima možete podići svoje mirovine:
01. i 02.04. od 08:00 do 12 :00 sati – Hrvatska pošta d.d.
01.04. od 08:00 do 12:00 sati- OTP banka d.d.(,,Uglovnica’)
01.04. i 10.04. od 08:00 do 12:00 sati – OTP banka d.d.(Riva -Trg kralja Tomislava 2)
03.04. od 08:00 do 12:00 sati – ERSTE&Steiermarkische Bank d.d.
10.04.od 08:00 do 12:00 sati – PRIVREDNA BANKA ZAGREB d.d.
lspred svih poslovnica te biti članovi Stožera civilne zastite Grada Biograda na Moru, a umirovljenike molimo da izbjegavaju bliski socijalni kontakt te ukoliko je moguće podizanje gotovine obave u sto kraćem vremenu kako bi se smanjila gužva.
Zahvaljujemo svim sugrađanima na razumnom ponašanju i postupanju, te još jednom pozivamo sve građane Grada Biograda na Moru da se i dalje pridržavaju svih uputa i preporuka nadležnih službi jer jedino takvim ponašanjem i postupanjem možomo zaštititi svoje bližnje, starije osobe i ostale, poručuju iz Stožera..